1986 - 2024 - to już ponad 35 lat na rynku!

Hurtownia spawalnicza dla Klientów ze Szklarskiej Poręby

Nasz sklep spawalniczy działa dla Klientów ze Szklarskiej Poręby, oferując kompleksowe rozwiązania ułatwiające codzienną pracę. Zaopatrujemy ich w sprzęt od renomowanych marek, dostarczając spawarki, palniki, elektrody czy przyłbice i niezbędne akcesoria. Dzięki temu w naszej hurtowni spawalniczej, działającej w Szklarskiej Porębie, odpowiadamy na potrzeby wymagających Klientów.

Artykuły spawalnicze – Szklarska Poręba

Z chęcią dzielimy się fachową radą w wyborze narzędzi i akcesoriów. Można u nas kupić nie tylko łuski, elektrody i końcówki spawalnicze, ale reduktory, tuleje czy gazy techniczne. W Szklarskiej Porębie możemy zapewnić regularne dostawy tlenu, argonu, azotu, helu czy gotowych mieszanek. Oprócz sprzedaży gazów spawalniczych oferujemy także legalizację zbiorników ciśnieniowych czy wymianę zaworów, zapewniając terminowość i indywidualne podejście do każdego Klienta.

Proponujemy wysokiej jakości odzież ochronną, w tym markowe przyłbice, tarcze i rękawice spawalnicze. W Szklarskiej Porębie cieszymy się zaufaniem Klientów, którzy tak samo jak my cenią solidność, trwałość i innowacyjność narzędzi.

Spawarka marki Magnum

Magnum to światowy lider w dziedzinie technologii spawalniczych. Produkty od tej globalnej marki są cenione za ponadprzeciętną trwałość. Dlatego w naszym asortymencie znajdziesz wysokojakościowy sprzęt firmy Magnum, w nim praktyczną spawarkę TIG lub inwertorową MMA. W Szklarskiej Porębie chętnie podejmujemy współpracę zarówno z fachowcami, jak i osobami, które zaczynają swoją działalność. Dopasowujemy sprzęt i artykuły spawalnicze do ich ścisłych potrzeb i wymagań. Oferujemy też profesjonalny serwis PPOŻ – zapraszamy!

Poznaj naszą ofertę!

W ofercie posiadamy sprzęt najwyższej jakości: