1986 - 2024 - to już ponad 35 lat na rynku!

Sklep spawalniczy dla Klientów z Kamiennej Góry

Oferujemy profesjonalne artykuły spawalnicze Klientom z Kamiennej Góry, które spełniają oczekiwania fachowców. Działamy od 1986 r., dostarczając specjalistom najwyższej jakości, markowy sprzęt, akcesoria i odzież. W hurtowni spawalniczej dzielimy się fachową radą przy wyborze produkty, proponując najlepsze rozwiązania.

Usługi i artykuły spawalnicze – Kamienna Góra

Artykuły spawalnicze, dostępne dla osób z Kamiennej Góry, obejmują tuleje izolacyjne, łączniki do MIG, reduktory, węże, uchwyty i bezpieczniki przypalnikowe. Można u nas kupić specjalną odzież ochronną. W tym zakresie oferujemy markowe przyłbice, tarcze i rękawice spawalnicze. W Kamiennej Górze cieszymy się zaufaniem wymagających Klientów, co jest zasługą naszego indywidualnego podejścia oraz atrakcyjnej oferty. Asortyment obejmuje nie tylko elektrody, łuski i końcówki spawalnicze, ale także gazy techniczne. W Kamiennej Górze zajmujemy się regeneracją i wymianą zaworów czy skupem butli.

Gazy techniczne dla spawaczy

Acetylen, tlen, azot czy argon to część oferowanych przez nas gazów spawalniczych. W Kamiennej Górze dostarczamy także praktyczne mieszanki, które z pewnością odpowiedzą na konkretne założenia projektowe. Oferujemy nie tylko sprzedaż gazów technicznych, ale również legalizację zbiorników ciśnieniowych. Naszą reputację zbudowaliśmy na solidności, profesjonalizmie i kompleksowej obsłudze. Dzięki temu w sklepie spawalniczym oferujemy sprzęt, który odpowiada na standardy branżowe.

Spawarka marki Magnum

Firma Magnum stawia na rozwój technologii, dostarczając Klientom wydajnych narzędzi o wysokich parametrach technicznych. Dlatego w naszej ofercie dostępna jest spawarka TIG, MIG, czy MAG z funkcją lutospawania, produkowana przez tę światową firmę. Niezawodne modele to gwaranty precyzyjnej, skutecznej i zarazem bezpiecznej pracy. Wśród nich można zdecydować się również na spawarkę inwertorową MMA. W Kamiennej Górze działamy od lat, zapewniając Klientom atrakcyjne ceny. Działamy też jako serwis PPOŻ – zapraszamy!

Poznaj naszą ofertę!

W ofercie posiadamy sprzęt najwyższej jakości: